Závislost na počítačové hře

Denis Zdibora zeptal se před 2 roky

Dobrý den jsem závislý na počítačové hře league of legends. Hra kterou hraju více než 7 let.
Tuto hru nenávidím a zároven miluju jako trávu.Vždycky když se probudím potřebuju denní dávku THC a league of legends.League of legends neboli „lolko“ je zasraná hra pro děti, ale nedokážu ji přestat hrát a nevím proč. Když lolko nehraju tak ho chci hrát, ale když ho hraju, tak se chci zabít a ne jenom sebe, ale všechny co hrajou proti mně.Někdy si říkam, že by bylo lepší být závislý na pervitinu nebo heroinu.Poprosím o pomoc děkuju s pozdravem, Denis Zdibora.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milý Denisy,
„nejlepší by bylo ufetovat se heroinem…“ to je ironie navazující na vaše psaní … protože je-li toto váš způsob úvahy, není vám pomoci… 
Bud se chcete navráti do života bez závislostí a žít realný život,  nebo hledat jiné závislosti.
Pokud se rozhodnete, pro život bez závislosti, vytvořte si detoxikační prostředí a projděte abstákem, k té věci si dopřejte pravidelné konzultace psychologem, třeba i na oddělení gamblingu…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.