Závislost na telefonu v partnerství

Barbora zeptal se před 2 roky

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda Vám přijde v pořádku,že partner několikrát denně,většinou začíná ihned po probuzení, sleduje bulvární deníky? Jsou to většinou stranky s odhalenými ženami…… Nespočetně krát má v ruce přes den telefon… Dělí nás věkový rozdíl 14 let a přijde mi to opravdu hodně zvláštní. V práci má možnost na telefonu taky být ,jestli tam tráví třeba 4hodiny… Přijde mi divné.. Ve 41letech žít vic virtuálně než reálně. Úplně nejvíc mě zajímá odpověď na výše zmíněné. Je normální denně několikrát okukovat a zajímat se o to,kdo se kde vystavil v bikinách,nebo odhodil vršek? Je toto již závislost na telefonu? Po sexuálni stránce to doma příliš v pořádku taky moc nemáme..

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.