zbytocne-hadky

Marek zeptal se před 4 roky

Dobrý deň,chcel by som sa Vás opýtať na Váš názor. Manželka sa už druhý deň po sebe so mnou háda kvôli tej istej veci. Písal som email doktorovi a čakali sme na moju mamu (niesla manželke krém na ruky), ktorá išla po schodoch a trvalo jej to dosť dlho. Popritom ešte aj volala. V polke emailu nám zazvonila na dvere a manželka za mnou prišla či to nemôžem dopísať potom, aby som išiel otvoriť, že ona sama nechce. Pritom sa poznajú už dosť dlho. Povedal som aby počkala, že zachviľu dopíšem (trvalo to cca pol minúty). Keď mama odišla, opýtala sa ma manželka, že prečo som to neprerušil, že to pre ňu bolo dôležité a pekne ma o to požiadala. Ja som jej povedal, že otvorenie dverí nepovažujem za dôležité a že preto som to neprerušil. Zároveň som povedal, že by mala byť tolerantná a tak ako som sa ja naučil tolerovať jej nedostatky, nech sa aj ona snaží trochu tolerovať moje (veľakrát dokončujem veci bez prerušenia). Jej reakcia bola možno posilnená včerajšou hádkou (posledná bola si pred týždňom – zase z jej strany – niečo sa jej nepáčilo), kedy sme mali ísť kojiť (posledné kojenia a manželka to trochu viac prežíva – manželke už dochádza mlieko) dieťa a ja som si medzi tým ešte chcel zapísať jeden kontakt do telefónu. Celý deň je inak v poriadku, keď prídem domov, tak sa starám o dieťa, krmím ju, uspávam ju a aj večer k nej vstávam prednostne ja, keď sa zobudí – len pre informáciu, že nie som nezodpovedný rodič. Aký je Váš názor na túto situáciu? Ďakujem

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.