zdravim-chci-se-zeptat-potkal-jsem-holku-co-mi-ukradla-v-hospode-telefon-pri-placeni-jsem-ho-videl-jak-ho-vytahuje-s-kabelky-nicmene-jsem-s-ni-zkoncil-v-posteli-kde-to-bylo-fajn-ackoli-vzhel-sem-k-v

Psychologická, partnerská i manželská online poradna zdarmaKategorie dotazu: Partnerství a manželstvízdravim-chci-se-zeptat-potkal-jsem-holku-co-mi-ukradla-v-hospode-telefon-pri-placeni-jsem-ho-videl-jak-ho-vytahuje-s-kabelky-nicmene-jsem-s-ni-zkoncil-v-posteli-kde-to-bylo-fajn-ackoli-vzhel-sem-k-v
Kevin zeptal se před 1 rokem
1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Holka je šikovná … 😊 (takový černý humor ode mne … ) – věřím, že si poradíte – mozek – srdce – penis – vše by mělo být v souladu.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.