zdravim-vadi-mi-ze-mame-s-pritelem-sex-snad-kazdy-druhy-den-a-ma-potrebu-se-uspokojit-sam-kdyz-nejsem-doma-strane-mi-to-vadi-ale-nechci-aby-mi-to-vadilo-ale-vzdy-kdyz-jdu-do-prace-a-on-je-doma

Psychologická, partnerská i manželská online poradna zdarmaKategorie dotazu: Partnerství a manželstvízdravim-vadi-mi-ze-mame-s-pritelem-sex-snad-kazdy-druhy-den-a-ma-potrebu-se-uspokojit-sam-kdyz-nejsem-doma-strane-mi-to-vadi-ale-nechci-aby-mi-to-vadilo-ale-vzdy-kdyz-jdu-do-prace-a-on-je-doma
Claude zeptal se před 1 rokem
1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Asi by bylo dobré zajít k psychologovi a rozebrat, co přesně vám na tom vadí, jaké pocity a emoce to vyvolává, s čím to souvisí … chce to jít do hloubky a změnit to…. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.