Zdravotní problemy

Lucie Hromková zeptal se před 3 roky

Dobrý den, již měsíc řeším tlaky v čelisti nad zuby, můj zubař mi stále nepomohl, naopak přibylo k tomu ještě bolest na skus jednoho zubu po jednom ošetření, teď mi byla vytrzena osmička pro vyloučení potenciálního zdroje. Už zubaři dochází nápady, byla jsem i na orl. Celkově mám po měsíci více bolesti než na počátku. Mám malé miminko, manžel chodí domů pozdě. Jsem psychicky vyřízená. Nevím co mám dělat. Dosti upadam na mysli, vyčítám si že se dceři nemůžu dostatečně věnovat, užívat si to s ní, smát se na ní. Mám černé myšlenky a utapim se v nich. Co mám dělat? Můžu brát nějaké léky na nervy při kojeni?
 
Děkuji, Lucie H. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Lucko,
chápu vaše zoufalství i to že píšete sem. Tady psycholog :)
Léky na bolest při kojení proberte s lékařem…. také bych doporučila vyzkoušet ověřeného jiného  zubaře… třeba uvidí neco, co váš neuviděl … zkusit dobře vybavené středisko … nejakou chirurgii zubní … nevím …. 
Držím palce

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.