Zdravotní problemy

Annika zeptal se před 2 roky

dobry den, moje nejlepsi kamaradka má posledni dobou pro me dost vazne problemy, malo ji, je dost nemocna, ze 42kg se během par dnu dostala na 39 a je ji 14 let, jist odmita, nema chut, při usinani se nemuze hýbat, spatne se ji dýchá, asi jde o spankovou paralizu, rada bych vedela jak ji pomoci, nebo jestli je nutné vyhledat odborníka, predem dekuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Aniko, 
omlouvám se, dříve jsem se k dotazu nedostala, předpokládám, že téma se už řeší … je vhodné to komunikovat s jejími rodiči … je třeba to řešit se specialisty … to snad rodiče vidí … pokud ne, je vhodné požádat o pomoc při městském uřadu oddělení sociálně právní ochrany dětí (OSPOD). 
Držím palce a díky, že se zajímáš.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.