Žena, sex bez orgasmu

Týnka zeptal se před 10 měsíců

Dobrý den, je mi 17 let a mám dotaz. Zajímalo by mě, co se děje s tělem ženy během sexu, když nedosáhne orgasmu. S kámoškama jsme řešili, že když muž vyvrcholí z těla se mu uvolňují nějaké hormony.  Když teda žena orgasmu nedosáhne, nic se ji z těla neuvolní? A je to jako by k sexu nedošlo? Říká se, že je dobrý mít pravidelný sex, znamená to sex jako obecně nebo dosáhnout toho orgasmu. Děkuji T.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 měsíců

Milá Týnko,
tělu dělá dobře nejen sex, ale i milování. Je hodně žen, které prožívají vzrušení, příjemno  a nedosáhnou pravidelně nebo vubec orgasmu … přesto mají rády tělesno …  uvolní se a v danou chvíli mohou jen být … a to není málo.
Váš dotaz je takový mechanistický … když se auto natáhne na klíček, tak ujede 3m – člověk je trochu složitější.
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.