zenska-krasa

Eva zeptal se před 2 roky

Dobrý den, prosím o radu… Mám mindráky,schízu z hezkých žen okolo. Nejraději bych seděla doma a nikam nechodila, abych je nemusela potkávat a mít tak zkaženou náladu. Závidím jim jejich krásu, luxusní obličej, trendy oblečení…Vadí mi, když o ženách – kolegyních, brigádnicích (babách, jak říká přítel)mluví doma přítel, nejspíš to nemyslí nijak zle, ale já už v tom vidím, že se mu líbila, byla hezčí než já a už si představuje, jak by si s ní užil. Tuhle mi vyprávěl o paní doktorce, že byla moc šikovná, sympatická, hned s ní flirtoval a laškoval. Dělají to všichni muži? A proč? Přítel rozřazuje ženy do skupin (jen na sex,na vážný vztah…), když nějakou potkáme, už přemýšlím, kam ji škatulkuje a při představě toho, že s ní právě “to”, tak si připadám blbě, podvedená a hloupá. Proč se v práci baví, že potkali nějakou pěknou babu a že byla fakt šukézní a že by ji brali a přitom mají doma tu svou. Také mě uráží, když na ulici potkáme nějakou ženu a přítel mi pak říká, že bych se měla strojit jako ony, cvičit, abych vypadala jako ony, proč si teda nějakou takovou nevybral hned na začátku? Nejvíc mám strach z mladých holek, kolegyň, brigádnic…A také mi vadí manželky a přítelkyně kolegů, nepřipadám si vedle nich vůbec hezká nebo něčím výjimečná, a bojím se, že se za mě přítel bude stydět a nebude se mnou moct chlubit ostatním a zbylým mužům závidí, že vedle sebe mají tak krásnou ženu, zatímco on jen průměrnou a ne nijak zvlášť hezkou. Otáčejí se muži za ženami,i když mají vedle sebe tu nejkrásnější ženu? Já nevím, proč mě to tak trápí, jsem dcl pohledná (soudě dle komplimentů, co denně dostávám), přítel není žádný krasavec, jsou daleko hezčí muži a přitom já nemám potřebu o nějakých mužích básnit a otáčet se za nimi. Jak nad tím nemyslet a užívat si života naplno?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.