žiarlivost

MILAN P. zeptal se před 2 roky

Dobrý deň.
 
Moja žena začala pracovat v novej práci . Zo začiatku som s tým nemal problém ,bol som rád ,že sa zamestnala. Potom som sa dozvedel ,že pracuje len s mužmi . Robím na turnusy od pondelka do piatka preč z domu. Asi pred troma týždňami som volal zo ženou ,že prídem domov vo štvrtok a ona mi v dobrom povedala , že načo budem chodit domov štvrtok nech prídem až v piatok ako chodievam. A potom mi povedala ,že ju bude domov vozit kolega ,ktorý robí na vedlajšej linke. Strašne som sazažal bát že ju stratím. Od vtedy ma bolí žalúdok z nervozity. Žena mi všetko hovorí ,ako sa v práci rozprávajú ,ako si potykali a ja som doma vybchol. Začal som jej hovorit veci ako : ty ma nelubiš , či má druheho a podobne. 
Teraz som si niečo prečítal o nevere a snažím sa s tým bojovat ,ale ide to zle.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

MIlý Milane,
žena vám byla nevěrná? V tuto chvíli se patrně jedná o vaši fantazii, tedy spíše žárlivost. Žena k vám měla důvěru a svěřovala se, v partnerství je dobré i kamarádská složka, že si můžeme říci, co prožíváme, co zažíváme…  tedy žena se vám svěřila o tom, jaké vztahy má na pracovišti a vy jste se mohl svěřit s tím, jak se cítíte… oba byste si měli poskytnout pochopení… 
Milane, vy byste se měl naučit uvidět svůj strach a zkusit ho zvládnout… to může být výzva pro vás… kdybyste chtěli, můžete se u mne oba zastavit.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.