Žiť na slovensku

Nataša zeptal se před 1 rokem

Dobrý deň, aktivne som do decembra 2022 sportovala, myslim ze to ma tahalo vpred. Teraz mam problem vstat rano do prace, nebavi ma to tam za taky mizerne nizky plat, cim dalej tym viac prace sa kladie, vyhrazaju sa s prepustanim a z takeho platu clovek akurat tak preziva. Nemam motivaciu, uz nie som tak disciplinovana ako niekedy. Nebavia ma veci ako niekedy. Mam pocit ze v praci sme len za “kusy”. Potrebujem sa “nakopnut” ale na Slovensku zit to je cista katastrofa.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Nataško,
vcelku chápu, že systém není přívětivě nastavený, proto mnoho lidí si hledá cesty, jak na něm být co nejméně závislí, lidé hledají různé cesty – někdo hledá komunitní bydlení – rodové statky. Jste vyzvána k tomu, zda se necháte umořit nebo se vydáte na netradiční cestu a půjdete tam, kde budete mít pocit, že je to pro vás přiznivější lidsky. Peníze jsou jen jeden aspekt života, kdo se jimi zabývá primárně, často je stále nespokojený. Vděčnost za to co, je cesta k hojnosti.
Přeji vše dobré.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.