Zkazila jsem kamarádství

Blesk zeptal se před 9 měsíců

Dobrý den,
je to týden od toho, co jsem si zkazila kamarádství ve škole a  nevím, co s tím mám dělat.
Jeden den jsme s dotyčnou kamarádkou šli zapíjet moje 18 a všechno šlo skvěle do té doby než jsem toho vypukla tolik, ze mám trochu výpadky. Každopádně v jednu chvíli se dotyčná kamarádka bavila s jinou kamarádkou a já jsem si vzala její telefon a napsala jejímu něco jako přítelovi, že ho miluje a ona si toho pak všimla a brečela. Je ještě nutno dodat, že jsme obě byly pod vlivem alkoholu. No samozřejmě, že jsem zprávu ihned smazala a chtěla jsem mu ještě napsat nebo nahrát hlasovou zprávu, ale to už mi nedovolila. Zbytek noci bylo všechno v pořádku jako kdyby na to zapomněla. Jelikož u nás spala, tak jsem se bála, co se další ráno stane, ale dělala jako nic. Celý víkend jsem na to nemyslela, protože jsem vlastně ani nevěděla, jestli je to pravda. V pondělí jsem přišla do školy a byla na mě samozřejmě naštvaná, což jsem naprosto chápala, a tak jsem za ní šla a omluvila jsem se ji a doufala, že mi v budoucnu( ne samozřejmě hned) odpustí. Na to mi odpověděla, že mi odpustit muže, ale že ikdyž ví, že jsem byla opravdu opilá, tak že z jejich zkušeností, ikdyž je člověk opilý, tak ví co dělá, což je pravda, ale já jsem očividně nevěděla, co dělám, protože tohle bych nikdo v životě neudělala. Teď jsem jí dala týden prostor na to, aby si to třeba trochu promyslí, co a jak a nevím, jestli si s ní mám ještě promluvit nebo ji nechat více času, ale opravdu mě to strašně moc mrzí a kdyby šlo, tak bych vrátila čas.
Děkuji předem za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 měsíců

Milá Bleskovko,
děkuji za svěření se, odpouštím ti, milé dítě, vidím upřímnou lítost … snad i kamarádka odpustí. 
Odpouštět je v životě důležité… 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.