zmatek-muzi-nebo-zeny

Linda T. zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, mám takový zvláštní problém. Je mi 25 a nikdy jsem neměla vztah, několik mužů o mě stálo, ale já k nim nikdy nic necítila a bez lásky jsem s nimi nechtěla být. Poprvé jsem se zamilovala až ve 22 letech do ženatého muže a tak z toho nic nebylo a od té doby jsem byla zamilovaná jen 2 (jednou do gaye, jednou do kamaráda, který byl zamilovaný do mé kamarádky). Ne, že bych s nikým nic neměla, ale k sexu nikdy nedošlo, protože mi intimita se všemi muži byla strašně nepříjemná a necítila jsme se dobře ani při líbání. Podotýkám, že jsem nikdy nebyla znásilněná, obtěžovaná nebo tak. V karanténě jsem hodně o sobě přemýšlela a přiznala jsem si, že se mi líbí i ženy. Věděla jsem to vždycky, ale prostě jsem to nechtěla vidět. S ženou jsem nikdy nic neměla kromě líbání ze srandy a to si ani moc nepamatuji, ale ta představa být se ženou je mi mnohem příjemnější a ženy mě i více přitahují a nemám s představ intimity s ženou ten špatný pocit, jako s muži. Ale zase jsem do žádné ženy nebyla zamilovaná. Takže se v sobě vůbec nevyznám. Zamilovala jsem se do 3 mužů, ale do takových, u kterých jsem od začátku věděla, že to nevyjde (vybírám si je snad schválně?), muži se mi vzhledově  líbí, ale intimita s nimi je mi nepříjemná. Naopak ženy mě přitahují víc, raději bych bych byla s ženou, ale do žádné jsem se nezamilovala. Nevím, na čem tedy jsem, jak to rozmotat a zjistit, proč se to děje. Možná by mi právě pomohl pohled na celou situaci od někoho jiného. Moc Vám děkuji za odpověď. Linda

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Lindo,
veřím, že vám lépe pomohou nalézt odpověd kvalitně vedené Rodinné konstelace, třeba i experimentální … bylo by dobré je absolvovat a třeba si následně přijít popovídat … (vím, že někteří konsteláři neuznávají následný rozbor, ale vím, že někteří lidé si prožité v přítomném okamžiku nedosadí do své psychomapy, protože tomu plně nerozumí… situace od situace) 
Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.