Změna chování

Petra Musilová zeptal se před 3 roky

Dobrý den. Synovi je 10 let. Vždy večer se chová divně. Nechce jít spát a když už jde, vyžaduje světlo. Ale to není vše. Svěřil se mi, co ho trápí. Prý to začalo v září, když ve škole probírali vesmír a mimo jine zaznělo, že vesmír je všemu nadřazený… Nedokázal to říci, napsal mi to, zbytek pak už vyprávěl ústně. Napsal, ze si myslí, ze všichni kolem (já-matka, sourozenci, ostatní = vsichni) jsme něco jako ufoni nebo roboti, kteří ho chtějí zabít. Že on je tu jen proto, aby umřel. Když jsem se mu snažila myšlenku vyvrátit, odpověděl, že by potřeboval nějaký důkaz, aby mohl věřit, důvěřovat. Celý se u toho klepal a skoro plakal. Ve dne prý na to tolik nemyslí, a také prý může lépe pozorovat…. Co si o tom myslíte, co máme delat? Děkuji.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.