Změna chování

Hana zeptal se před 2 roky

Dobrý den, 
přes tři roky mám přítele. Náš vztah byl chvílemi dost komplikovaný i problémový. Vždy jsme vše překonali, ale před rokem nečekaně skončil na psychiatrii na tři týdny s tím, že mu byla diagnózovaná něco jako bipolární porucha. My jsme se pak na chvíli rozešli, ale opět jsme se dali dohromady. Bydleli jsme spolu a jeho chování chvílemi bylo vždy jako na horské dráze. Z ničeho nic se začal chovat velmi zle, chladně a nadával mi. Rozešel se semnou a vždy pak za chvíli dělal, že nic. Po velkém incidentu se semnou v srpnu rozešel, já samozřejmě se snažila a chtěla to zachránit. On ovšem byl velmi nekompromisní, že mě už z ničeho nic nemiluje, nechce semnou být a že už semnou nikdy nebude a takto se to táhlo pár týdnu. Já se odstěhovala a před měsícem jsme se viděli a začali se opět vídat. Každý den jsme byli v kontaktu a on se choval vůči mě hezky. Psal mi sám od sebe a náš společný čas byl velmi hezký. Problém nastal tuto neděli, protože mi ráno ještě psal sám od sebe a byli jsme domluvený na víkend a vše bylo v pořádku. Z ničeho nic večer mi napsal, že to chce ukončit, že mu prý vůbec nechybím a nechce mne. Já samozřejmě úplně v šoku jsem se snažila a stále mu psala. Další den opět mi psal zlé věci, že semnou v kontaktu nechce být a že ke mě nic necítí a že mě dokonce nenávidí a další opravdu zlé věci i slova. Já jsem z toho moc nešťastná. Nevím co dělat a potřebuji poradit jak s ním mám komunikovat, protože nic nezabírá. Snažila jsem se být milá, prosit ho a ukázat jak moc ho mám ráda a on si od té neděle stojí za tím, že mne nechce. Nic jsem mu neudělala, protože mi ještě v tu neděli psal právě hezky. Myslíte, že to muže být tou nemocí a že bych mu neměla pár dnů vůbec psát? Potřebuji opravdu poradit, protože mi na něm záleží a já to vůbec nechápu. Je šance, že tyto věci říká a píše kvůli jeho nemoci a že to zase odezní. Děkuji moc za vaši pomoc.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.