Změna přítele

Lukáš zeptal se před 2 roky

Dobrý den, jmenuji se Lukáš a už asi půl roku jsem se snažil najít kamarádku, která z ničeho nic zmizela z Facebooku a jelikož jako jedna z posledních jejích zpráv bylo, že má před sebou nějakou operaci, tak jsme měl hodně špatné pocity. Naštěstí jsem po dlouhé době ji našel, napsal ji, ale už se chová úplně jinak než před tím, neodpovídá mi, nepíše mi a chová se jako kdyby to nebyla ona a z toho mám depky. Každý má své slabé chvilky a když je mám já, přijdu za touto osobou, bohužel mám pocit že se změnila, říkala že se ta operace nepovedla.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milý Lukáši,
trochu zde postrádám dotaz, na co se ptáte. Chápu, že vás ta změna jejího chování k vám bolí, protože jste ji měl raději než ona vás, byl pro vás důležitá…  Její proměna vám říká, ted nejsem tu pro tebe … jsem ve svém světě… Tím, že jste ji hledal, jste vložil do příběhu mnoho touhy a ta se nevrátila od ní. 
Přeji vám, abyste si vyměnoval sympatie s lidmi, kde to bude vyrovnané a jak praví jedna alegorie: život je jako vlak, my nasupujeme ve startu a dojedeme do cílové stanice a někteří k nám přistoupí na chvíli, někteří na delší čas …. a tak je třeba to brát… 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.