Změna v chování partnerky

Tonda zeptal se před 12 měsíců

Dobrý den, poslední rok sleduji změnu v chování me partnerky. Jsme spolu již přes deset let a poslední rok spolu nemáme intimní vztah, že prý na to nemá chuť, schovává přede mnou telefon, má vypnuté vyzvánění, komunikace vázne, v toaletní taštičce jsem ji objevil prezervativy. Když se na rovinu zeptám na nevěru, řekne mi že jsem blázen, ať si dojdu psychologovi. Že je v přechodu a že nemá na nic chuť a že jako chlap to nepochopím. Prosím o radu, zda ve vztahu pokračovat, či ukončit. Děkuji. Tonda.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 měsíců

Milý Tondo, 
sám cítíte, že žena s vámi nespolupracuje, není otevřená … bohužel je třeba si přiznat kvalitu vztahu a upravit své fungování v tomto vztahu nebo mimo něj. 
Přeji odvahu.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.