Znásilnění?

Adéla zeptal se před 2 roky

Zdravím.
Budu se to snažit zkrátit.
Stalo se to před rokem, a pořád se s tím nedokážu plně vyrovnat, protože to psychicky dost bolí.
Byla jsem dlouho zamilovaná do kamaráda, se kterým jsem se nevídala, tak mě pozval na víkend k nim. Myslela jsem, že něco podnikneme nebo budeme kecat. Ale jak už to hold bývá, očekával sex, vůči kterému jsem dost zdrženlivá a stydlivá, i přes to, že se mi fakt líbil.
Myslela jsem, že to pochopí a nebude na mě spěchat, tudíž mě vyděsilo, když mě začal bez povolení svlékat, a takto to bylo i následující dny. Druhý den chtěl po mně orální sex, kterému jsem se viditelně vyhýbala, ale místo pochopení mi začal nadávat, že jiný kluk by se na mě už dávno vysral a podprahově mi naznačoval, že jsem hloupá. Nechtěla jsem, aby se víkend pokazil a aby mi nadával, tak jsem dělala co chtěl. Ležela jsem nahá nehybně na posteli jako pytel od brambor a koukala do stropu, mezitím, co on si hrál. Bolelo to, ale mlčela jsem. Stihli jsme všechno krom sexu. Na druhý den jsem šla domů.
Po cca měsíci byl on u nás, protestovala jsem, ale měla jsem ho tak ráda, že jsem nakonec souhlasila. Většinu času si mě ani nevšímal. Nechtěla jsem, aby se tak odvíjely celé dny. Poslední den večer jsem za ním přišla sama se naposledy obejmout a políbit, ale jakoby to špatně pochopil a na posteli mě převrátil pod sebe, svlékl mně i sobě spodek oblečení. Věděla jsem, co bude dál, bála jsem se, předem jsem řekla ne, ale i tak učinil po svém. Zasunul. Nechala jsem to být.
Kupodivu jsem ještě tu noc dokázala usnout.

Nechci ho z toho obviňovat, možná si za to můžu sama, každopádně mě to i po roku neustále zraňuje. Myslela jsem, že čas to spraví, ale i tak je to pořád stejné.
Můžu za to já? A pokud ano, proč se cítím pořád mizerně?
Pokud by to bylo možné, prosím, šlo by odpovědět na email?
Děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Adelko,
snad se poradna odesílá i do emailu, já se k emailu nedostanu, jedině programátor. 
Doporučuji psychoterapii, léčebnou abreaktiví meditaci…. vhodné by bylo se objednat a tak cca 3x se sejít .
Přeji vše dobré 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.