zoufalost

sabina zeptal se před 3 roky

Dobrý den , s partnerem už nevíme jak dál.  Jsme spolu rok partner je ženatý a má 2 dospělé děti ve věku od 25 let. My jsme se poznali v době kdy ze svoji manželkou neměl již více rok žádný poměr. Před vánoci oznámil rodině že má partnerku. Asi bych měla dodat že jsem o 15 let mladčí než on. A že by chtěl odejít v tuto dobu jsem otěhotněla. Jeho rodina se chovala k partnerovi hrozně kdy nemohl trávit vánoce doma že si to rodina nepřeje a já jsem to hrozně snášela. Boužel to odneslo naše dítě a já ve 2 měsíci potratila. A ted jádro problému manželka mu řekla že se rozvádět nechce a barák prodat nechce a kdyby partner odešel z domu syn by mu vyčítal že kvůli němu nemůže si s přítelkyní najít byt že by matka zůstala na domě sama a finančně to neutáhla. Přátelé jim pohrdají. Děti mu vyčítají že rozbyl rodinu a že se za něj stydí. Uplně jim opovrhují jako by nebyl otec. Můj partner se odstěhoval z ložnice a má svůj pokoj sám si pere nebo mu peru já nakupujeme spolu. Partnera trápí že se děti za něj stydí a že ho totálně ignorují. a je pod nátlakem at to ukončí se mnou . Děti chtějí aby zase vše fungovalo mohli rodiče od přítelkyně pozvat domů k nim . Prostě se všichni za něj stydí a mají ho za vola který si našel mladou holku.  Že to dělají jen celebrity. A všichni mají pocit že já ho ovládám. Přítel je s toho nešťastný a já taky. On chápe mě že jeho manželku nesnáším že díky ni jsem potratila a děti jak se k němu chovají. A jáchápu jeho že nechce o děti přijít. Ale nechce přijít ani o mě. On mě řekl že se těší až mě uvidí  že pak jde do postele a usne že to je jeho ted radost. Co máme dělat. Vymysleli jsme to že fiktivně dětem a všem oznámí že to semnou skončil ale že k manželce se nevrací. A že dál tak bude žít. A přitom nadále spolu zůstanem protože to oba chceme. Jen kvůli tomu aby děti ho nezavrhli a nemějí ho za vola. Jeho kamarád ho bude kryt že chodí k němu na brigádu aby jsme se mohli vídat, chce tak přesvědčit že spolu nerandíme. My jsme tak zoufalí. Je my jasné jak toto oznámí rodině budou ho všichni tlačit at se vrátí k manželce. Manželka má za to že všechno v jejich vztahu bylo v pořádku. A že jen on měl problém a že on rozbil rodinu. Můj partner to vidí jinak. Že už než jsme se potkali tak nic spolu dlouhou dobu neměli a že žili jak bratr ze sestrou. Co máme dělat.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.