Ztráta kamarádovy důvěry

Jakub zeptal se před 4 roky

Dobrý den,

před asi 3 týdny jsem kamarádovi řekl něco, co nebylo myšleno špatně, ale jemu to ublížilo a on se teď se mnou nebaví (známe se rok, byli jsme velmi dobří kamarádi a nikdy jsme se nepohádali). Jednou za pár dní mu pošlu omluvnou SMS typu: Ahoj, je mi to líto, mrzí mě, co se stalo. Je mi bez Tebe smutno. Chybíš mi. Mám Tě rád. Odpusť mi, prosím. Taktéž jsem mu přes eshop objednal jako znak kamarádství a toho, že mi na něm záleží, náramek na ruku, ale ani na jedno nereaguje. Také nepřijímá volání z cizích čísel. Kdyby mi napsal „Děkuji“ nebo „už mi nepiš/nic neposílej“, věděl bych, na čem jsem. Nicméně to, že „pouze“ nereaguje si vykládám tak, že je asi pořád naštvaný a potřebuje víc času, ale že by to mělo být časem zase v pořádku, jinak by mi asi napsal, abych jej už nekontaktoval.Také s tím možná může souviset, že bere Quetiapin na podrážděnost, což je dáváno do souvislosti s mánií nebo bipolární afektivní poruchou, ale přesnou diagnózu neznám. Zajímal by mě však názor odborníka, neboť se kvůli tomu dost trápím a chci ho získat zpátky.
 
Děkuji za radu
Jakub

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 roky

Milý Jakube,
taky mne mrzí, že lidé nemají shovívavé oko vůči drobným neštastným slovům…. bohužel jsem si všimla, že někteří lidé mají ego, které neodpouští a neumí jít dál… nezbývá než se s tím smířit a těm lidem dopřát, život bez vás…. říkám, jejich škoda …. nepište mu už …. někdy se stane, že po letech se to změní…. 
Mějte se hezky i bez urážlivce :)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.