Zůstat v nefunkčním manželství kvůli dětem nebo odejít?

Psychologická, partnerská i manželská online poradna zdarmaKategorie dotazu: Partnerství a manželstvíZůstat v nefunkčním manželství kvůli dětem nebo odejít?
Míša zeptal se před 3 měsíce

Dobrý den, chci se zeptat, když je manželství nefunkční bez fyzické a emoční intimity skoro 10 let a oba jsou nespokojení, je možné tohle ještě zvrátit pomocí terapie, když se jeden z páru zamiloval jinde? Necítíme k sobě nenávist, jsme spíš tak nějak jako bratr a sestra, volný čas trávíme většinou odděleně, občas dohromady s dcerou, ale harmonie mezi námi zrovna není. Přitom kvůli dceři bychom se o tu záchranu měli asi alespoň pokusit, ale říkám si, jestli je to vůbec ještě po těch letech, kdy náš vztah tak nějak hnil, možné? Asi by bylo na místě spolu zůstat kvůli dceři, aby vyrůstala v úplně rodině, když se zas tolik nehádáme a ani jeden z nás není ničím nějak špatný. Má naše manželství šanci?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 měsíce

Milá Míšo,
najdete pro sebe odpoved tady: https://rovena.info/poradna/nestastne-manzelstvi-zustat-nebo-odejit 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.