Psychologická poradna Nymburk, otázky

Zde naleznete některé otázky, které si kladete před prvním setkáním.

Pokud tu nenaleznete tu Vaši, napište nebo nejlépe zatelefonujte.

Psychologická poradna Nymburk pro Vás

Přehledně info naleznete ZDE.

Zde naleznete některé otázky, které kladete dříve, než se objednáte.

Jaká je cena za konzultaci?

Cenu ráda dohovořuji až při setkání, protože bývá přizpůsobena možnostem klienta. Je stanovena za konzultaci v rozsahu cca 1,5h. Základní ceník naleznete zde.

Jak probíhá první setkání?

Domluvíme si schůzku a místo. Při prvním setkání si neformálně popovídáme a zhodnotíme si důvody, které Vás ke mně přivádí. Setkání probíhá v neformálním duchu. Co byste si přál/přála ve svém životě zlepšit. Na základě těchto informací Vám učiním nabídku dalšího postupu. Někdy se jedná o jednorázové konzultační setkání jindy se stává se, že již během prvního setkání pracujeme některým ze způsobů: Odkaz: psychoterapie, meditace, relaxace, psychologická poradna  . V závěru se dohodneme na typu další možné spolupráce. psychologická poradna Nymburk

Jak probíhají další setkání?

Na každé schůzce si zhodnotíme, jestli se chceme ještě vidět a domluvíme termín následující schůzky tak, aby vyhovoval nám oběma. Jestliže domluvenou schůzku nemůžete stihnout, operativně se domluvíme na změně termínu např. telefonicky, emailem atd.

Jakou pomoc jsem Vám schopná poskytnout?

  • samozřejmostí je individuální přístup
  • psychologickou pomoc krátkodobou i dlouhodobější (psychoterapii integrativní)
  • duchovní léčení psychických potíží
  • individuální, párovou i rodinnou terapii
  • pomoc při depresi a nevyrovnaném sebevědomí a sebelásce

S čím a jak pracuji?

Základem je individuální holistický psychologický přístup a použité formy a metody práce jsou voleny na základě intuice a společné dohody s klientem.
Některé používané techniky naleznete v části způsob mé práce .

Jak si můžete domluvit schůzku?

Schůzku psychologické konzultace si můžete kdykoliv domluvit telefonicky nebo emailem. Zde najdete kontakt a mapku .

Je možná psychologická konzultace on-line? (psychologická poradna on-line, psychologická pomoc on-line, psycholog on-line)

Ano. Tuto službu psychologické konzultace on-line využívají především čeští klienti pobývající v zahraničí. Vhodná a možná je obzvláště tehdy, když si potřebujete urovnat myšlenky ohledně problému, který řešíte… Psycholog on-line je trendem v poskytování psychologických služeb, tato služba má své výhody i nevýhody. Více info o této službě zde.

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

Péči o duši a vztahy se věnuje od ukončení magisterského studia na Univerzitě Karlově v r.1993. Ví, že tvoření duše je umění nanejvýš významné. V současné době se se svými klienty potkává ve své soukromé praxi v Praze a v Nymburce, kde nachází cestu, jak k harmonickým vztahům, tak k rozvoji vnitřní celistvosti duše technikou KERP, jejíž je autorkou.

Mohlo by se vám líbit...