1. Dítě

Monika zeptal se před 5 měsíců

Dobrý den,
mám 15měsíců staré dítě (kluka) a od 10.měsíce jeho života žijeme bez otce. Od narození otec s námi moc čas netrávil. Otec jezdí 3x týdně a bere si ho na 3-4,5hod. za návštěvu k sobě. Minulý týden jsme měli soud o úpravě styku, jelikož mi ho tatínek vozil i o 45min. pozdě a přemlouval mě, abych ho dávala jednou týdně i přes noc. Což zásadně odmítám, jelikož ho kojím a myslím si, že je na to velice malý.
Teď poslední dvě návštěvy, když mi ho tatínek předával, syn zaplakal, jako kdyby nechtěl od něj. Je mi to líto, ale já si nepřeji, aby ho i tatínek u nás uspával, jelikož se ke mne moc dobře nechoval. A já bych ho asi u mne nesnesla.
Ale teď se bojím, že mě tatínek bude bombardovat, že synovi určitě chybí ať povolím a dám mu ho i přes noc.
Také se trochu obávám, zda synovi dávám dost a věnuji se mu dost. Zda mu nechybí ten muž, kterého já nedokážu vynahradit.
Soud rozhodl v můj prospěch, jelikož uznal, že v zájmu dítěte je, aby byl tak v útlém věku s matkou.
Co se může odehrávat v tom dítěti? když zafňuká?
Zafňukal tedy i u dědečka, když mi ho předával, ale jakmile jsme přišli domů byl hravý a veselý.
děkuji za odpověd
m.š.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 5 měsíců

Milá Moni,
co napsat … nevím, proč jste se rozešli … je pravda, že jste pořád rodina … použila jste k domluvě s otcem dítěte soud, moc nerozumím tomu, co mám psát … doporučuji spolupráci, i když chápu, že to muže být náročné … 
Přeji vše dobré. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.