Potřebuji radu ohledně poruch spánku. Dost často mám sen, ve kterém se topím. Problém je v tom, že ve spánku zadržuji dech a probudím se, až když už jsem dost přidušený a lapám po dechu.Vím, že organismus člověku nedovolí aby sám odusil a v nejhorším spouští sám dýchací reflexy, ale je to nepříjemné a hlavně mi pak chvilku trvá než se mi přestane motat hlava apod. Díky za radu.
Milý Rino, doporučuji abreaktivní terapii kombinovanou s léčebnou meditací https://rovena.info/lecebna-meditace-cesta-k-osobni-sile.html – můžete se obrátit. Přeji vše dobré.
Potřebujete více pomoci?
Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci, neváhejte mne kontaktovat.
Vlastní dotaz
Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně zdarma.
Online semináře a lekce
Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce.
