Léčebná meditace cesta k osobní síle

Léčebná meditace je cesta k uzdravení srdce. 

 „V uzdraveném srdci je cesta ke spokojenému životu, harmonickým vztahům a míru na světě.“

                                        Tak pravila Radana Rovena Š.

   „Meditace je metodou pro uskutečnění podstaty naší existence, která je i základem existence Celku. Meditaci potřebujeme, protože každý z nás chce být šťastný.“

                                              Tak pravil OSHO

Vneste do svého života více harmonie, lásky a zdraví

Nechte se vést profesionálně léčebnou meditací ke své síle
lečebna meditace

Léčebná meditace je přístupná i Vám.

Mnoho mých klientů bylo překvapeno, že i jim je umožněn velmi příjemný stav duše. Mnozí využili možnosti naučit se pro sebe funkční postupy, kterými mohou ovlivňovat a tvořit své psychické stavy i schopnosti a tak ovlivňovat svůj život ve prospěch harmonie, lásky a zdraví.

Individuální setkání umožňuje nechat se vést tím, co Vaše duše momentálně skutečně potřebuje a který krok je třeba právě učinit.

Léčebná meditace na uzdravení srdce

Je nejčastěji volená meditace, protože obvykle každý v průběhu svého života prožije bolestivé vztahy. Jsou to obvykle vztahy s nejbližšími z rodiny, s milovanými partnery. Uzdravené srdce je cesta ke spokojenému životu, ke schopnosti navazovat plnohodnotné vztahy, i ke schopnosti odpustit a tvořit láskyplné vztahy.

Léčebná meditace osvobozující od stresu

Napětí v těle, roztěkanost, nepohoda, někdy až fyzická bolest provází mnoho lidí v dnešní náročné době. Čím dál více z Vás nejenže touží po klidu a míru, ale aktivně se učí pracovat se svým psychickým rozpoložením.

Léčebná meditace jako cesta k osobní síle

Psychická síla je základním předpokladem k aktivnímu a tvořivému životu. Nikdo nás ve škole neučil, jak efektivně si ji chránit a rozvíjet. Léčebná meditace propojená s platnými myšlenkovými postoji je nejefektivnější cesta k harmonii a síle naší duše.

Léčebná meditace, kterou Vás provázím, je jedinečná díky schopnosti pracovat přímo s Vaším aktuálním stavem psyché, plynule se přizpůsobuji tomu, co v danou chvíli vnímáte, cítíte a potřebujete. Díky intuitivním schopnostem a psychoterapeutické praxi společně vytvoříme při setkání ozdravný proces přímo Vám „na míru“.
psycholog praha

Máte-li chuť takovou meditaci vyzkoušet, stačí se objednat na tel.777 588 352

A co o ní zpravidla říkají klienti:
Jak jsem říkala už při našem druhém setkání, po návštěvě u Vás odcházím nabitá, plná energie a doslova s pocitem tepla v mém těle a to jen díky Vám a Vašim metodám. Díky tomu jsme schopná zvládat mnohem lépe spoustu problémů. Pokoušela jsem několikrát projít stejnou procedurou i doma a navodit si stejné pocity při „seberelaxačním“ cvičení, ale bohužel ani jednou se mi to nepovedlo. Je vidět, že práce s Vámi je pro mě mnohem přínosnější a moc Vám za to děkuji.
M. Hálová

Obecně o „léčebné meditaci“ naleznete zde.

Více článků v rubrice PÉČE O DUŠEVNÍ ZDRAVÍ zde.

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

Péči o duši a vztahy se věnuje od ukončení magisterského studia na Univerzitě Karlově v r.1993. Ví, že tvoření duše je umění nanejvýš významné. V současné době se se svými klienty potkává ve své soukromé praxi v Praze a v Nymburce, kde nachází cestu, jak k harmonickým vztahům, tak k rozvoji vnitřní celistvosti duše technikou KERP, jejíž je autorkou.

Mohlo by se vám líbit...