Starší dotaz #3771

anonym Personál zeptal se před 8 roky

Zdravím…Mám takový problém…. Vlastně jsem si dlouho ani nechtěla přiznat zejmé vůbec nějakej mám… Poslední dobou mám fakt divný stavy….Ono je to teda spíš nepřetržitý…Nevim jestli se to dánazvat depresí…Ale je to taková podivná směs úzkosti a prázdnoty… Pomalu se k tomu začalo přidávat nechutenství…Dělá mi čím dál větší problém cokoliv dělat…Ke všemu se musim nutit…Bez kapuce už ani mezi lidi nevylezu…Začali my všichni strašně vadit…Projít plným městem od autobusu domů (zhruba 20 minut) je čím dál složitější…Vadí mi to že se na mě lidi koukaj,mluví na mě,prochází okolo mě v autobuse sedí přede mnou,za mnou a co hůř chtějí vedle mě sedět… Přijde mi že se před nima nemůžu schovat…Kdyby bylo po mém nejradši bych celý den strávila doma v posteli,v koutě a pod peřinou…Dělá mi čímdalší větší problém vůbec s někým mluvit…A kolikrát se zároveň bojím sama sebe…Že se zase pořežu…Dřív jsem s tím měla problémy…Před okolím se pretvařuju čímdál víc a kolikrát bych tomu snad i sama věřila což mě děsí…

1 Odpovědi
Nejlepší odpověď
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 roky

Mila Klein, agorafobie, deprese … vyhledejte odbornou pomoc… medikace, psychoterapie – třeba občanské sdružení Kaleidoskop. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.