Asi vyhoření?

Karel zeptal se před 12 měsíců

Moje žena je se vším trochu nespokojená, objektivně zvenku se nám v rodině vlastně všechno daří, finančně netrpíme nouzí, máme malé dítě, které prospívá dobře a zvnějšku prostě není problém.
Moje žena ale pracuje v hodně konkurenčním prostředí a i docela mužském. Potřebuje si udělat nějaká další vzdělávání a má pocit, že jí to nejde dostatečně rychle. Pravda je, že to nezávisí pouze na ní, ale velmi i na zaměstnavateli. Nicméně toho mění průměrně jednou za rok. V poslední době už je ale opravdu lehké ji rozhodit. Stačí, aby na nás byl ošklivý někdo kdo nám dodával jakousi banální službu a ona pak byla půl dne zcela mimo, v breku atd. To se stalo poslední dobou několikrát a já vlastně netuším, jak jí pomoct. My dva už spolu ani nemusíme mluvit. Často se dohadujem, protože já jsem na jedné straně rozladěný, že ji zajímá „jen“ práce a ona zas z toho, že věci nejdou jak by chtěla… Když ale vidím v jakém je obecně stavu, nepřipadá mi vlastně ani jako možnost řešit nějak náš vztah spolu. Popravdě už opravdu nevím kudy dál.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 měsíců

Milý Karle, 
požádejete ji, abyste spolu zašli do poradny, vemte to klidně na sebe … může to být takový bod zastavení, rekapitulace, uvědomění. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.