Být spolu? Pravá láska ->nevěra

Jan Prokop zeptal se před 4 týdny

Dobrý den, s partnerkou jsme začínali jako kamarádi a po roce jsme spolu začali chodit. Po třech letech se na jedné straně kromě náročné školy objevily z její strany obavy na osobu u které nebylo třeba si obavy dělat a z mojí strany nepochopení těchto obav. Problémy se zhoršovaly až vyústily v rozchod. Po několika měsících jsme sice byli pořád tak nějak v kontaktu, ale pouze prostřednictvím messengeru. Časem jsme se každý našli někoho jiného, ale pořád jsme nezapomněli. Pak jsme se najednou potkali a oba jsme spolu podvedli naše aktuální partnery, protože náhodné setkání po takové době jsme ani jeden nevydrželi. Asi po dvou měsících jsme to jakoby definitivně ukončili a naprosto se od sebe odřízli asi na 8-9 měsíců. Asi před týdnem jsme se opět náhodně potkali a opět jsme si mysleli, že jsme na toho druhého již zapomněli, opak byl ale pravdou a okamžitě jsme se zase začali bavit. Ten vnitřní pocit jsme ani jeden s nikým jiným neměli. Celou dobu když jsme byli bez sebe jsme mysleli, že děláme správnou věc, ale už se opět ukázalo, že se nám nedaří být bez sebe. Mohl bych se zeptat co si o tom myslíte a navrhujete jako následující krok? (být/nebýt/řešení formou poradny?) Děkuji za odpověď

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 5 dny

Milý Jene,
doporučuji, abyste si oba přiznali, co skutečně cítíte a řešíte … asi bych doporučovala poradnu, abyste se neminuli z nedbalosti (což se občas stává), ale také proto, aby si jeden nevytvářel iluze.
Mohu nabídnout partnerskou poradnu nebo i partnerskou poradnu online.

Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.