Dotaz na žárlisvost

karolina velingerova zeptal se před 2 roky

Dobrý den, určitě takových dotazů nebo těchto “problémech” jste měli mnoho, a muj dotaz je, jak zvládat nebo nejlépe, odstranit ze zivota zarlivost i když tomu partnerovi opravdu důvěřuji. Co mám delat abych ze své hlavy dostala ty zvláštní myslenky a přestala se kvůli tomu trapit. Nebo znáte nějakou radu na to? nejsem teď moc konkrétní ráda bych to všechno sem napsala jak to je a tak ale myslím ze je to zbytečně. Dekuji predem za odpoved.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Karolínko,
https://rovena.info/zarlivost-a-jak-ji-lecit.html a také existují knihy, když se budete  chtít léčit z žárlivosti sama: Othelón od Miroslava Plzáka, Žárlivost od Pascale de Lomas
Když budete chtít podpořit třeba i individuálně vedenou léčebnou meditací nebo probráním některého bolestivého tématu a nalezení ohniska, můžete se objednat, ráda budu nápomocna. :)
Držím palce ….
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.