Leona zeptal se před 3 týdny

Dobrý den, je mi 16 a hrozně se bojím pocitu, že mi bude špatně, pozvracím se a skončím v nemocnici. Někdy jsem tak nervózní, až si dokonce dokáži vyvolat opravdický pocit na zvrácení. Hodně mě to omezuje, protože myslím jen na to. Nemám žádné kamarády, nechodím se bavit a největší strach mám v noci. Je to nejspíš tím, že nejhorší věci se mi stávali vždy v noci. Jedinou mojí útěchou je moje mamka, ale vím, že jednou odejdu na vysokou a budu se s tím muset vypořádat sama. Pořád dokola si opakuji, že zvracení je úplně normální, přirozené, ale nemůžu se toho pocitu zbavit. Chtěla jsem se zeptat, jestli s tím jde něco dělat.  Děkuji 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.