krosby

krosby zeptal se před 11 měsíců

Musim se přiznat k tomu že mně sestra zneuživala. Bylo mi asi osm let když jsem musel spat ze sestrou v jedne posteli. Jednoho dne kdy to začlo sestra měla už sedmnact let.  A Ja mněl jen osm let .  Začlo to tim že jsem ji musel  jizat kundičku. Ale tim to nekomčilo.  Začala být naročnější. Sahala mi na penis olizovala a cucala mi ho až se mi postavil a když už stál a nebyl velky ale sestra si na mně sedla a začla po mě rajtovat .Bylo mi to nepřije. Rajtovala po m dost dlouho mež to přišlo a sestra se udělala a ja byl dole celý mokrý.A ja poprve zjistil jake to je. Když se žena uděla.  PO nějakém čase co jsme to spolu delali , jsem taky přichazel k vyvrcholení.  Zprvu jsem citil jen takové mravenčení. Ale když jsem byl starší tak už jsem cítil jak mi šulda pumpuje.  Trva to do dnes .Kdyz jsem přijel z vojny tak ze sestry se stala žena a ja už byl pomalu mužem. . Po dvou dnech co jsem přijel domu tak sestra přišla za mnou do pokoje a začla si hrat s mojim penisem a chtěla sex ,  Nejdřiv jsem nechtěl  ale po chvili jsem povolil a sestra viděla že ještě není velký. A řekla něco s nim udělame. A opakovalo se to co bylo před vojnou. Začala mi ho olizovat a cucat žalud. Vzrušuvalo mně to a když už se mi postavil a nebyl velky tak sestra řekla nevadí že je maly ale stojí a sedla si na mně a začla po mně rajtovat.. Trvalo to asi pul roku než jsem si mašel holku. To sestra poznala ,protože jsem to nechtěl.  Když jsem poprve přivedl moji holku domu a spal s ní , tak na druhy den sestra přišla a znásilnila mně. Jako vždy jsem spal nahý a sestra přišla odhodila ze mně peřinu chytla mně za ruce a sedla si na mně a začala po mně rajtovat ,z prvu jsem nechtěl ale když se mi dotykala kundičkou o penis tak se mi postavil. A jak sestra citila že mi stojí tak se pokoušela na mě sednout ale nešlo to byla suchá, a najednou jsem byl v ní ale bolelo to strašně moc. Když se sestra udělala a slezla ze mně tak řekla konečně ho máš velkého ale mně to srašně bolelo.  Ikdyž máme svoje rodiny tak někdy sestra nečekaně přijede a znasilní mně. Nevím jak se to dozví ale přijede vždy když ma moje žena noční, a znsilni mně. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.