Manželka vytahuje věci z minulosti

Jaroslav zeptal se před 1 měsíc

Dobrý den, manželka neustále vytahuje věci z minulosti, třeba i 20 let staré, ale i novější. Nejvíce mě trápí jedna konkrétní, před 8 lety jsem se opil a strávil večer s jinou dívkou, nikam to nezašlo, ani jsme se nepolíbili, ale byli jsme celý večer až do ranních hodin hodně spolu – popíjeli, tancovali, šli spolu domů. Bylo to při zapíjení narození syna, což celou věc ještě komplikuje, manželka přidává výčitky typu, „já ležela celá roztrhaná v porodnici“ a pod.
Od té doby se v tom neustále šťourá a při sebemenší hádce to vytahuje. Nevěří, že se nic nestalo a já už nevím co jí říct. Nedokáže udělat čáru za minulostí a já už z toho začínám být zoufalý. Vytratila se z její strany důvěra a její chování zase deptá mě a mám kolikrát chuť to už zabalit, někdy si v takové chvíli říkám, že by bylo nejlepší jít od sebe, ale máme 2 děti, 12 a 8 let, a těm to udělat nemůžu. Děti oba milujeme a už jen kvůli nim to nechci vzdát. Jenom už nevím co dělat. Vždy, když to vytáhne, tak s polu pak chvíli nemluvíme, ona se utápí v tom, že něco tajím a já jsem naštvanej, že to musíme pořád dokola probírat, už mě to strašně unavuje a psychicky neskutečně deptá. Děkuji za každou radu.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.