Nervozita

JACKIE zeptal se před 3 roky

Dobrý den, mám takový problém. Jsem víceméně pořád nervózní. Hlavně kdyz někdo nezareaguje na to co mu říkám tak pozitivně jak bych chtěla. Nebo když něco nevím. Třeba když dneska přítel řekl, že si s ním chce jeho táta promluvit. Vůbec nic mi do toho není ale stejně jsem hrozně nervózní co mu chce. Stejne jako když mu pise máma. Oni mě mají rádi ale já se před nimi hrozně stydím a jsem u něj nervózní. Bydlíme u mě a k němu chodíme jednou týdně. Prostě mám pořád strach ze se něco poděla, ať se jedná o cokoliv.  budeme se brát a čím dyl jsme spolu, tím jsem nervoznejsi. Poraďte co s tím prosím. Když mi ta nervozita trvá dlouho tak je mi i špatne od žaludku.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milá Jackie,
doporučuji, abyste se zabývala prací s vlastní psychikou, je třeba naučit se pojmenovat své strachy a umět je odložit. Vaše narušená důvěra ve vztah a v plynutí je patrně důsledek velké vnitřní nejistoty v sebe, může i souviset s minulými zkušenostmi… Mohu nabídnout podporu pro osobní sílu a čištění – vhodné je kombinovat psychoterapii, léčebnou meditaci, a techniku EFT – KERP – https://rovena.info/category/pece-o-dusevni-zdravi/technika-kerp-regenerace-duse . Budu se případně těšit na spolupráci.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.