Sadie zeptal se před 1 týdnem

Dobrý den,
je mi 17 let a již od dubna se u mě začaly vyskytovat myšlenky, se kterými se nevím rady.. Momentálně jsou to dvě hlavní:
1. Neustále mi proudí hlavou, že nejsem schopná komunikace, neumím se vyjádřit, tak jak bych chtěla..Jednou to dokonce zašlo až tak daleko, že jsem s mým přítelem nebyla schopna promluvit ani slovo a jen jsem brečela.. Velmi často přemýšlím nad významy slov, ztrácím se sama v sobě..
2. Tento problém také souvisí s komunikací.. Jde o to, že se mi v hlavě pořád opakuje kupříkladu: Co když si nebudu mít, co říct s mými přátely, přítelem, rodiči… 
Každé ráno, když se probudím tohle všechno mi naskočí a děsně mě to deprimuje a ubijí .. Nemůžu se uvolnit nebo volně či přirozeně reagovat.. Už roky trpím OCD a teď se k tomu přidaly jestě tyto ‘komunikační bloky’ a deprese.. Nevím, jak se s tím vypořádat..Hlavně chci docílit duševního klidu a pohodového vztahu s přítelem.. 
Děkuji předem za jakékoliv rady

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.