Nevéra

Oliva zeptal se před 3 roky

Dobrý večer,jsem 20 let vdaná s nynějším  mužem mám dvě děti  a z prvního vztahu také dvě.V prvním vztahu muž nepracoval , pil,týral mě a podváděl .Můj nynější manžel je  rodinný  typ,sebevědomý  a pracovitý muž,až na to,že celým naším vztahem se linou jeho nevěry.Já sama nevim proč, jsem si to nechala celou dobu líbit a trápila se,nejspíš jsem mu vždy uvěřila a i kvůlu dětem .Pomohlo mi,až když jsem si sama začala  tajný  milenecký vztah (2 roky),který mi pomohl zapomenout na křivdy,ale i tak o sobě stále pochybuji…že nejsem dost dobrá a samozřejmě  si uvědomuji, že to není řešení.Ale já jiné nemám,ztratila jsem chuť snažit se o hezké vztahy doma.Jinak doma na oko vše celkem klape, muž nic neví,ale podezření měl,já se o jeho zálety už nezajímám…rodinu  bych nerada bořila kvůli dětem a  zároveň se i bojim začínat znovu i když o tom někdy sním,ale nemám s kým,můj milý je také zadaný.Nejsem v životě  šťastná,neumim to..a nekdy pochybuji ,že si to zasloužím.
Co si myslíte o řešení manželské nevěry nevěrou?
A jak být šťastný,když děti odrostou a už vás moc nepotrebují?

  1. Celý  svůj dospělý život jsem věnovala  rodině,nemám ani koníčky,nevím co mě samotnou by mohlo bavit ,neměla jsem žádný svůj osobní čas…až nyní se svým milencem si občas užívám hezké chvíle,procházky, výlety..

Děkuji za odpověď. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.