nevera

Johana zeptal se před 4 měsíce

Mám dať druhú šancu partnerovi, ktorý je závislý na písaní na sex zoznamkach? Aj má podviedol.Teraz všetko ľutuje tvrdí, že sa zmení.Ale ako mám mu začať veriť po tomto ako ma zranil. Vraví ,že spraví všetko pre to, aby neprišiel o mňa.V rodinnom živote je chlap na jednotku,ale jeho závislosti na tomto už nie sú v poriadku zo zdravým rozumom. 5 rokov sme spolu a ja si neviem predstaviť bez neho aj si uvedomujem,že aj s ním sa bude trápiť.Dakujem vám za vašu radu.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 měsíc

Milá Johanko, v dotazu vidím několik témat. Jedno téma je, že si vybíráte, že se budete trápit at s ním nebo bez něho. Což mi přijde škoda – a inspirace pro vás, proč si vybíráte trápení. Lepší je si vybrat, at si vyberu jakoukoliv cestu, budu na ni spokojená – to je moje zodpovědnost.  Šanci bych mu dala – je na něm, aby se své závislosti postavil – došel si třeba i někam na konzultaci. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.