nezájem o sex ze strany manželky

Vlastimil zeptal se před 1 rokem

Manželka od října 2022 zcela rezignovala na jakýkoliv sex i na pusy.dříve dělala skoro všechno.Nyní nic ani po přemlouvání,nenechá se ani obejmout.Už mě sere,zajímá jí jen celodenní televize,všechny pořady musí být podle ní,já nemůžu nic.Přitom televizi jsem kupoval já!!Jestli nebude chtít ani pusu ani přitulit,budu si hledat jinou ženu.Manželeé jsme 3 roky a čeká dítě.Napište mi na email vlastimiltolv@seznam.cz co se s ní děje?to není normální…..

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milý Vlasto,
zajímavé – chápu vás… sex se nedá nutit – nemá smysl ji přemlouvat … ženu tehotenství muže změnit – to doporučuji toleranci … a ještě nějaký čas po porodu (třeba půl roku). 
Můžete spolu probrat článek o sexualitě v partnerství
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.