Partner

Lukas zeptal se před 6 měsíců

Dobrý den, mám partnerku poslední dobou mám problem, který mě trápí a chci ho vyřešit s Partnerkou jsme o tom mluvil a řekl jsem ji všechno co zde napisu. S partnerkou spime prumerne 1 týdně vztah mame skvělý všechno vykomunikuj a vyřešíme, partnerka nemá žádné problémy nic ji netrápí, ale podle jejich slov už to ze semnou spi jednou za týden( občas se to mění je to průměrně) tak to děla se stim že musí, abych nebyl nastavný a a zlý- já takový byt nechci chodím cvičit během a furt něco podnikám – Dneska jsme to opět řešili a já ji řekl ze aby neměla ten pocit že to nechám čisté jen na ni a ona řekla ze to treba měsíc nevydržím ( je smutné že má asi pravdu, já stim ale chci něco dělat nechci mít takové problémy) ale nemůžu si pomoct. Tvrdí ze to takto má každá holka a ze je to normální ze mi to pomůže na tom nebýt závislí, já bych chápal kdyby měla zdravotní komplikace třeba. Snažím se stim bojovat ale já se pak nechci ani vracet domu a jen pomyšlení ze třeba zase budu par dni bez sexu mě proste naštve.. ale snažím se to nedávat najevo. Nechci aby se nás vztah rozpadl na tom že nemám dostatek sexu jsme mladí lidé kolem 25 věku. Dá se stim neco dělat dokážu potlačit moji sexuální flustraci ? Přemýšlím ze navštívím sexuologova. Ale nevím zda mi pomůže… zkoušel jsme hračky mluvit o tom ale nic nezabírá. Proste jen na to nemá chuť.( a nechce semnou spát protože to děla ze musí, nechci aby to tak měla) A já chci nějakým způsobem to vyřešit

Děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 měsíců

Milý Lukáši,
sexuální soulad je pro partnerství důležitý. Je pravda, že pokud se na sex vytváří tlak, pak vzniká protitlak/odpor. Láska i sex vzniká ze svobody. 
Je to taková blbá hra. 
(pokud partnerka trvá na tom, že ona nechce rozvíjet milování tělesné – pak stojí za zvážení, jak se vztahem dál… zrovna předešlý dotaz jsem odpovídala na podobné téma obráceně https://rovena.info/poradna/nevera-jako-sport
Ano, nechte to tedy na ní a sám se pak podle toho zařiďte. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.