Partnerka mě nedokáže uspokojit

Dam zeptal se před 3 měsíce

Dobrý den, potřebuji poradit. Je mi 18, s přítelkyní máme často sex, u které vždy bez problémů vyvrcholím, avšak když mě přítelkyně chce potěšit masturbací, nebo blowjob, tak se to podařilo jen poprvé. Vždy později to pak ani po dlouhých desítkách minut nevyšlo. V průběhu jsem nic necítil a nebyl jsem si tak ani nikdy vědom, jak na tom jsem.
Poradíte mi prosím? Přítelkyně se bojí, že to nedělá dobře, ale přitom mě se to nezdá. Jinak já sám při vlastní masturbaci taky vždy vyvrcholím, a klidně i po pár minutách.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 měsíce

Milý Dam,
předpokládám, že se tak neděje po sexu, kdy jste vyvrcholil a také předpokládám, že jste partnerce ukázal, jak masturbujete…  Pokud byste chtěli toto rozvíjet – bylo by důležité se domluvit, že to pojmete jako hru bez tlaku na výkon – že budete jen rozvíjet svou citlivost, jindy můžete dávat partnerce zpětnou vazbu…  
Přeji vše dobré … sexualita je hra … tak at to tak máte ….
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.