Pripadam si bezcenna

Pavlina zeptal se před 3 roky

Dobrý den,
s přítelem jsem 2 roky. Má 3 děti a manželku, se kterou není rozvedený. Každý den jezdí po práci za dětma. Ty může viýdat jen v přítomnosti své manželky. Nesmí si je brát k sobě a ani je nesmí vzít na výlet bez ní. Já děti viýdat nesmím. Staví jim domeček, aby se měli dobře. Nemám s tím žádný problém, ale v poslední době me vyčítá, že mu beru čas s dětma. A přitom se spolu vidíme 2 večery v týdnu, kdy přijde unavený pozdě večer, většinou po 9. Takže si ani nepovime jak jsme se meli. Taky spolu býváme v neděli, ale vyrazit nikam nechce, protože je po celém týdnu unavený. Mám strach, že se chce vrátit zpět k manželce. Pokaždé ji omlouvá a ja jsem ta histerka, která mu všechno zakazuje. Jediné co jsem zakázala, aby mi domů nosil krabičky s jídlem od ní. Cítím se sama a chtěla bych aby jsme měli normální vztah. Můžu nějak docílit, aby se více snažil? Nechci mu brát čas s dětma, ale ubijí mě kolik času tráví s manželkou.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milá Pavli,
zabalte to. Není rozvedený a chová se jako manžel a otec – nechová se jako váš partner. Naprosto vás chápu, bohužel, když váš pseudopřítel to necítí, vy ho nedonutíte více vás milovat – on není svobodný, je spoutaný – více o tom: https://www.novyfenix.cz/jak-na-novy-vztah-po-rozchodu-nebo-rozvodu  najděte si někoho, kdo nebude otrokem své manželky a bude přirozeně cítit, že patří k vám. Pracujte na svém pocitu bezcennosti – abyste si sama navrátila hodnotu a nespojovala ji jen s tím, zda jste s mužem či nikoliv. Sama sobě řekněte: „I když mne XY nemiluje tak, jak bych si přála, mám se ráda a přijímám se…. “ pokud něco brání tomu, abyste tuto větu prožila srdcem na 100%, doporučuji se objednat…. https://rovena.info/kontakty.html
Po prožití této věty je třeba prožít, „děkuji za svou přítomnost, mám se ráda a přijímám se“ …. „a zvu do svého života hojnost…“ pokud něco brání tomu, aby přišla, může se to změnit …. i na tom je vhodné pracovat formou https://rovena.info/lecebna-meditace.html

Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.