pritel-nechce-sex

Wikip zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, jsme spolu s přítelem přes rok. Přibližně od září začal odmítat sex, ale v posledních měsících cca od února už spolu spíme v průměru 2x za týden a to tak, že si to “odbyde” ať má klid. Vždycky musím nějak začít a stejně to vždycky skončí odpovědí “nechci”…Než jsme spolu začali chodit, hledal holky jenom na sex, spal s ostatními pořád, prostřídal jich už hodně. Proto mě teď mrzí, že nechce nic mít…já sex miluju, mohla bych ho mít i několikrát denně. Každý říká, že by si toho sexu měl vážit, že jejich holky spíš nechcou…už hodně dlouho uvažuju o rozchodu jen kvůli tomuto, jsou sice i hádky, ale to je z té podrážděnosti, že nemám sex. Z práce unavený není, nemá žádné zdrav. potíže…Když jsem se ho ptala proč nechce jeho odpověď je “máme to pořád” (to řekne i když už dlouho nic nebylo) a nebo že jednoduše nic nechce a nemá chuť…docela mi to snižuje sebevědomí, když se snažím i nějakými sexy prádýlky. Jsem už zoufalá…

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Wiki,
upřímně: to nevypadá na dlouhodobý partnerský soulad. Vy asi máte přímo závislost na sexu a  on vám ji ukázal. Tím, že z vás cítí tlak, u něho nastupuje odpor… (proč nechce sex – tot otázka – to je zas jeho psycho – proč na jednu noc ano, a ve vztahu ne) Za mne o vztahu sexuality a lásky je tento článek. Řešení vaší vztahové situace by bylo, kdybyste se oba vydali na cestu vědomého vztahu, vědomé sexuality – tantry. Pro vás je sex potvrzením vaší ženskosti (v partnerství je žádoucí, aby toto fungovalo) – vy sama potvrdte svou uctu k ženství – a u partnera – je rozpojeno vnímání těla, lásky, sexuality, milování… – pravděpodobně.
Přeji vše dobré. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.