Pritel se boji selhání pri sexu

Eliška zeptal se před 3 týdny

Dobrý den, mám dotaz. Můj nový přítel se vyhýbá klasické souloži, protože se prý bojí, že selže. V minulosti se mu to prý stalo postupně ve dvou vztazích (zpočátku vše ok, ale s patrnerkami si přestal po nějaké době rozumět a prý se mu stalo, že „selhal“). Teď měl dost dlouhou dobu pauzu od sexu (několik let). Prý ke mně cítí velkou přitažlivost, vzrušuji ho, ale bojí se, že to třeba nepůjde, vždy již předem. Přitom při mazlení je vášnivý, vzrušený, má normální erekci, prý by to i chtěl,  ale prý to pro něj není úplná priorita, ale mrzí ho to jinak dost. Řekla jsem mu, ať z toho nedělá takovou vědu, že by se přece nic nestalo, i kdyby to náhodou nešlo, že to má nechat plynout, zkusit vypnout hlavu… Jenže nevím, je dost nesmělý, třeba i když se má svléknout, v posteli jsme zatím spolu byli 5x a mazlili jsme se různě, to se nestyděl, ale zůstával v trenkách, bylo to hezké, ale o klasický sex se ani nepokusil, což mě už začíná trochu mrzet, i když to nedávám najevo. Alespoň se mi teď povedlo z něj dostat, jak přesně to cítí, protože zároveň se mi vždy začne omlouvat a říkat, že „za nic jako chlap nestojí“, což je nesmysl, vše je jinak úžasné až na tenhle detail. Prý cítí obavu vždy rovnou od začátku. Přitom podle mě, kdyby si sundal trenky a normálně nechal tělo pracovat, tak je to v pohodě, když erekci má celou dobu normální, možná tedy jen, jak mu pak začne ještě víc šrotovat v hlavě, tak maličko opadne, ale žádná katastrofa to není a myslím, že fyziologicky je vše úplně v pořádku, naopak mazlení, líbání, hlazení atd. by nejradši dělal pořád a prožívá to silně, takže tam není nějaký nedostatek přitažlivosti nebo chemie nebo tak. Problém prý není ve mně, i to mi potvrdil, prý ho naopak velmi vzrušuji a hodně mu na mě záleží. Myslíte si, že to je nějakou trémou a tím, že se v tomhle ohledu ještě tolik neznáme a že se tedy časem přestane stydět, když pochopí, že fakt se nemusí ničeho obávat, žádné divné reakce z mé strany, kdyby se to nepovedlo… Moc ráda bych s nim někdy zažila i normální soulož, i když to nemusí být pokaždé. Pomáhá o tom si otevřeně promluvit? Teď jsme mluvili, ale dělalo mu to dost problémy a musela jsem se hodně ptát já, pak ho zajímaly moje zkušenosti a tak jsem mluvila já, myslím, že to.se mu celkem líbilo pak už, ale on sám je dost uzavřený.
 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 týdnem

Milá Eliško,
chápu… a věřím, že to postupně spolu zvládnete… spolu mluvte a pořidte si třeba knihy o tantrické masáži, milování i knihu Tantrická láska. 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.