Problém ve vztahu

Gabriela zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, chci se zeptat… mám relativně čerstvý vztah s partnerem od cca 17.2.23, náš vztah fungoval až do chvíle než jsem šla na operaci 1.3.23, banální zákrok- přítel za mnou dorazil do nemocnice, zdálo se, že bude vše v pořádku jenže po operaci nastaly komplikace a já jsem se vrátila znovu do nemocnice a zůstala jsem asi 17 dní v ní ležet. Za celou dobu přítel přišel jen 1. Připadalo mi, že se stále na něco vymlouvá do toho má každých 14 dní 1,5letou dceru. Když mu moje rodina nabídla pohlídání byť alespoň na chvíli, aby mne mohl vidět, ohradil se slovy mám malou. Byla jsem celkem zklamaná, jelikož do toho mi ani osobně nepopřál k svátku, nic mi nedal a na moje narozeniny se také neukázal. Po zprávách píše jak mne miluje, chybím mu, ale činy jsou odlišné. Jsem zklamaná. A po propuštění z nemocnice ho ve své podstatě ani nemám chuť vidět. Přeci člověk by jsi měl v hlavě uspořádat, že má partnerku a i dceru a né jen dceru. A upřednostňovat jí,cítím se jako na druhé koleji. Přítelovi je 33 let a mne 28. 
Mám se s ním rozejít ? Upřímně tuto variantu zvažuji, jelikož když na mne zapomíná nyní, co bude dál. Jaký na to máte pohled, názor..??
Děkuji Gabriela

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Gabi,
vztah byl/je čerstvý – moc nevím, jak dlouho jste se znali před tím -nebo jste s potkali a hned se vyspali a .?.. nevím, jak jste to měli – vztahy s vyvíjí – doporučuji vám knihu Mars a Venuše si spolu začínají – může vám být napomocna v tom, abyste lépe porozuměla  vašemu vztahu.
Samozřejmě – že rozhodují činy. A propo – má dceru 1,5 roku mladou? – hmmm …
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.