Rozchod

Jirka zeptal se před 1 rokem

Dobrý den je to měsíc a půl co se semnou rozešla přítelkyně po roce a půl vztahu mně je 22 a jí 20 , vztah fungoval dobře když přišel problém hned jsme ho řešili . Z ničeho nic si ale uvědomila že už necití city ke mě a že jít do vztahu byla blbost a  že potřebuje klid a prostor. Předemnou měla 4 letý vztah a sama byla půl roku cca . Rozchod byl pro oba velice emotivvní. Po rozchodu jsem se sní snažil udržet kontatk ale bylo vidět že ona aktualně nechce ale i tak jsem udělal blbost že jsem jí psal , celé to dopadlo tak že je teď vůči mně rozhořčena a otrávená mnou . chtěl bych se optat jestli je možné že se k sobě nějak vrátit a druhý dotaz je jak zachranít aspon kontakt mezi sebou

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milý Jirko,
pustte to… cítím, jak se chcete chytit naděje, neříkám, že to nechápu, ale není vám to ku prospěchu … chápu, že nerozumíte vrtkavosti citu, ale v tuto chvíli nezbývá nic jiného, než se smířit se stavem věcí a uvědomit si, že když o mne nestojí, tak si vás nezaslouží. 
Spíše přeneste pozornost k sobě a hledejte Jak se vyrovnat s rozchodem. 
Kontakt s ní vás bude udržovat v bolesti a naději…  Pokud se k sobě máte vrátit, stane se to. Zijte tím, co je, ted svou samostatností…
Přeji vše dobré.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.