Rozchod

Jiri zeptal se před 12 měsíců

Dobrý den dnes mi moje snoubenka přes správy vysvětlila že je konec tak jsem teda domu ani nejel a jsem psychicky na dně měli jsme velké plány a po mém dětství to byli poprvé dva roky kdy jsem byl vážně šťastný a teď nevím co mám dělat nedokážu být ani minutu v klidu a nic ani nikdo mi zatím nedokázalo pomoci 
 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 měsíců

Milý Jirko,
věřím, že hledáte cestu, jak přežít toto krušné období. Přežít, je ta základní výzva v tuto chvíli. Ráno vstát, udělat si čaj, jít do práce, domluvit se  kamarádem na kolo… jít pomoci do lesa … Zastavit myšlenky destruktivní a začít tvořit myšlenky: nějak to pujde … Základ procesu Jak se vyrovnat s rozchodem je v tomto článku. Snad vám nějakou inspiraci poskytne.

Je dobré vědět, přežili to jiní, zvládnu to taky, život nekončí, když něco odchází tak proto, aby přišlo něco nového, co si vytvoříme v souladu s přirozeností.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.