sex

Martin zeptal se před 1 měsíc

Dobry den,  mel bych dotaz ohledne sexu v manzelstvi, jsme spolu  16,5roku  vzdy  to bylo v sexu o.k  ted jsme jiz tretim rokem vzati a pripada me ze to  behem tech 3 let po svatbe zacina vse ruzne vaznout.Manzelka  je na me neprijemna  kdyz  ji rano davam pusu,šahnu na ni  a odpoledne  bych ji chtel dat zase pusu  obejmout a jen slysim  zase,proc furt,nech me zit, ja vim ze me milujes atd..  kdyz  dorazim  ohledne sexu   furt je neco spatne.  rano kdyz se svleka a koukam na ni  tak  ji to vadi,zavira se v pokoji    pry  aby mela klid, kdyz prijdu a chci ji nahatou obejmouit a nebo polibit bradavky  uz je spatne,   rad bych sex aspon 2krat v tydnu  ale  kdyz dorazim po sexu 3-4 den  tak  uz   zase neco chci  atd…  kdyz si ji chci  posadit na klin  pritisknout se,pohladit  tak  zase slysim uz zase,proc….  delam neco spatne a nebo  ……dekuji za odpoved Martin

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.