Spolehnuti na partnera

Eva zeptal se před 8 měsíců

Dobry den, S přítelem se setkáváme 5,5 let. Oba nemáme situaci úplně vyřešenou společně nebydlime. Ja jej mám vždy na prvním místě a snažím se,aby byl spokojen. Vařím,peču, nikdy mě \\\“hlava neboli\\\“, masírují, navrhuji program….je hodně šikovný a občas mi něco opraví. Teď jsem onemocněla (nic vážného horní cesty dýchací), ale není mi dobře. Ano, zeptal se mé, jak mi je, ale že by se zeptal jestli něco nepotřebuju?? Nákup jsem si zajistíla přes dovažkovou službu…mam to brát jako součást jeho osobnosti ? Mrzí mě to potom co dělám já pro něho. Děkuji 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 měsíců

Milá Evi,
chápu, že vás to mrzí. Předpokládám, že jste mu řekla, že vás to mrzí. Taky chápu, že čekat, že se muž změní, je naivní.  Takže ano, je dobré věci pozorovat, vnímat a vzít je tak, jak jsou. Ano, jsou to detaily, kdy je možné, že žena stáhne svou oddanost … i o tom je dobré mluvit. 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.