Uzavření minulosti

Růžena zeptal se před 3 měsíce

Dobrý den, jsem už 3 měsíce po rozchodu. Člověka který mě opustil jsem opravdu milovala dal mi poprvé v životě pocit že opravdu někam patřím, že se někde opravdu cítím jak kdybych našla to co jsem vždy hledala, nikdy jsem se necítila v životě lépe než s ním. Dal mi přesně to co jsem potřebovala, bohužel se po čase ukázalo že jsem ho zřejmě přestala bavit. Byl to vztah na dálku bylo to těžké ale já jsem to zvládala, byly sme spolu 8 měsíců a byly to pro mě nejkrásnější chvíle v životě na které nikdy nezapomenu. Ze vztahy z minulosti se to nedalo srovnat. Od začátku jsem k němu byla otevřená,upřímná, říkala mu opravdu všechno. A teď stále prostě na to myslím, smířená už jsem s tím že spolu nejsme nebudeme a že ho nejspíš nikdy neuvidím.. nikde s ním v kontaktu nejsem, zprávy fotky jsem smazala. A i tak mi prostě neskutečně chybí a nedokážu to v sobě nějak uzavřít protože rozchod učinil po SMS zprávě. A když jsem i přes to za ním jela se rozloučit protože jsem to tak nemohla nechat jen po zprávě tak i přes to mi nedokázal říct co se stalo, nebo přiznat to že jsem ho přestala bavit nemluvil vůbec a nedokázal ty věty které jsem potřebovala slyšet jako je např. Už tě nemiluji nebo ty city prostě odešly… Pořád ho mám v hlavě nedokážu s nikým navázat jakýkoliv kontakt jako s chlapama protože stále to mám v sobě neuzavřené :( … Já to vím že jsem ho přestala bavit a že chtěl někoho blíž, nebo spíš  si to myslím ale trápím se tím že mi to nikdy nebyl schopný přiznat a říct. Prosím nemáte radu co s tím? Jen myšlenka začít něco s někým novým když stále mám v sobě tohle neuzavřené je pro mě hrozná. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 měsíce

Milá Ruženko,
kdybyste věděla, jak mi je smutno z těchto bolestí – nějak vytváříme iluzi lásky … no, nezbývá nic jiného, než vzít to tak … a v sobě bolest uzdravit láskou, sebeláskou …  tu lásku, kterou jste dávala jemu, dejte sobě…  a propustte ho – at jde svou cestou poznání …
Potřebujete ho propustit  – někdy to holt chvíli trvá – vemte všechnu sílu a lásku, která byla vydána navíc, k sobě… tu, co jste mu dala, tu mu požehnejte a vemte si svou sílu a lásku zpět…
Přeji vše dobré – případně mne kontaktujte – můžeme udělat kus léčivého rozjímání/meditace na míru…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.