Uzkost a deprese

Nesa zeptal se před 2 roky

Dobrý den, ani nevím kde mám začít. V průběhu více než jeden rok, se mi střídá období, kdy jsem psychicky v pořádku a potom nastane období, kdy začnu mít z ničeho nic divný pocit, začne mě busit rychle srdce, občas i píchání na srdci, někdy mám zrychlený dech kdy se nemůžu pořádně nadechnout, mívám také stavy, kdy se uzavřu do sebe a nemůžu s nikým po určitou dobu mluvit ( někdy jsou to minuty, jindy zase třeba i hodina), nemám o nic zájem. Zajímalo by mě, k jaké psychické nemoci tyhle příznaky zařadit, popřípadě jak tyhle stavy léčit a předcházet jim. Děkuji za odpověď

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Neso,
v podstatě popisujete příznaky panické ataky. Je možné, že něco v sobě potlačujete a touto cestou se to hlásí o pozornost. Jestli chcete, mužete mne kontaktovat, abychom situaci probrali konkrétněji a zkusili léčebné meditace…. 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.