vyrovnani-se-se-smrti

Zuzanna zeptal se před 2 roky

Dobrý den, předně Vám velice děkuji za odpověď a za Váš čas!  Ptala jste se, proč nemám žádnou rodinu. Z mé strany je to bohužel tak, že jsem z dětského domova, z druhé strany jsou oba rodiče bohužel po smrti a partnerův jediný syn (pouze o rok mladší než já) mě nemůže vystát. Byl zvyklý, že je pro tátu středobodem vesmíru, podnikali spolu a najednou se po 15 letech táta zamiloval a už nevěnoval svému dospělému synovi (28 let) celý den. S partnerem jsme byli od sebe o 22 let a rodiče ho měli v dost pozdním věku.  Vzala mi ho agresivní forma rakovina během 4 měsíců. Měli jsme tolik plánu … . Posíláte mě do křesťanského mateřského centra, abych pravdu řekla, byť nejsem věřící, už jsem párkrát přemýšlela nad návštěvou kostela … . V Brně, kde momentálně žiji jich je spousty. Moc děkuji za Váš čas Zuzanna

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Děkuji za zpětnou vazbu – jinak je možné odovídat na email – lépe se drží kontinuita.

Měla jsem na mysli, abyste někde potkala komunitu …
Držím palce na vaší nelehké cestě.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.